Yalovaspor’da kovid-19 vaka sayısı yirmi beşe çıktı…
![](https://haberigetir.com/wp-content/uploads/2020/11/5cc1a2ff66a97ce5e369c5b71.jpg)
Misli.com üçüncü Lig üçüncü Grup’ta yarışan Yalovaspor takımında kovidli hasta miktarının yirmisi futbolcu, toplam yirmi beş olduğu söylendi. Yalovaspor takımının yarın yapılacak Altındağspor karşılaşması ertelendi.
![](https://i2.milimaj.com/i/milliyet/75/0x410/5fafb048554287119c6129da.jpg)
Yalovaspor takımında kovid-19 hasta miktarının yirmisi futbolcu, toplam yirmi beş olduğu duruldu. Yalovaspor takımının yarın oynayacağı Altındağspor karşılaşması ertelendi.
Yalovaspor Kulübü’nden açıklanan bildiride, “Futbol takımımıza 13 Kasım 2020 tarihinde tesislerimizde uygulanan rutin Covid-19 PCR testi neticesinde maalesef yeni pozitif vakalara rastlanmıştır. Son test sonuçlarıyla beraber 20 futbolcumuz, 2 teknik heyet, 3 kulüp çalışanımız olmak üzere toplam pozitif vaka sayımız 25 olmuştur. Pozitif bulguya rastlanan futbolcularımız ile personelimiz için idari ve sağlık prosedürleri gereği yasal süreç başlamış olup; 14 gün süreyle maçlara çıkamayacağımız Türkiye Futbol Federasyonu’na bildirilmiştir. Kamuoyuna duyurulur” ifadeleri yer aldı.